X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Facebook zmienia fanpage!

Facebook zmienia fanpage!

reklama


10 lutego wieczorem Facebook zaktualizował wygląd fanpage’y. Jeśli zdecydujemy się na nową opcję, strona marki upodobni się do tradycyjnych profili, m.in. pojawi się nowy układ informacji z podglądem zdjęć w górnej części strony, zakładki z aplikacjami przeniesione zostaną na lewą stronę. Dodatkowo  administratorzy będą mogli dostawać mejlowe powiadomienia o nowych fanach i ostatnich aktywnościach na stronie.

Jednak najważniejszą i najbardziej rewolucyjną zmianą jest możliwość komentowania jako fanpage aktywności innych stron i użytkowników. Jako strona możemy również polubić inną markę. Trzeba przyznać, że to bardzo ciekawe rozwiązanie, gdyż pozwala na prowadzenie dyskusji między markami. Co istotne, przełączenie z  opcji strona na zwykłego użytkownika jest proste i szybkie – wymaga praktycznie jednego kliknięcia.

W najbliższym czasie mają pojawić się kolejne, nowe funkcje dotyczące firmowych stron. Oficjalnie zmiany zostaną wprowadzone na wszystkich fanpage’ach od 11 marca bieżącego roku. Póki co marki, jeśli chcą z nich skorzystać, mogą to zrobić pod adresem: http://www.facebook.com/pages/status.

Fot.: SocialPress

Inną, ważna zmianą, jaką Facebook przygotował w ostatnich dniach dla adminów, jest możliwość blokowania słów i zwrotów, które nie chcemy, by pojawiały się na naszej stronie, np. wulgaryzmy. Wyrażenia umieszczamy na czarnej liście. Jeśli któreś z nich zostanie użyte przez użytkownika, jego widomość automatycznie zostanie oznaczona jako spam i zostanie przeniesiona do części strony, która jest ukryta przed widokiem publicznym.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail