X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Lepiej nie lubić za wiele

Lepiej nie lubić za wiele

Mike Doughty opublikował wiadomość od Facebooka na swoim blogu w serwisie Tumblr:

fot.: mkdo.co

Okazało się, że wzmożone „lajkowanie” może być zachowaniem irytującym lub obraźliwym dla innych użytkowników. Blokada konta frontmana Soul Coughing miała trwać od kilku godzin do kilku dni, a ponadto Doughty został ostrzeżony, że jeśli się nie poprawi i nadal będzie nadużywał funkcji „like”, to jego konto może zostać definitywnie usunięte z serwisu.

Podsumowując, podczas „like’owania” i komentowania treści na Facebooku dobrze zachować umiar. Nawet jeśli nie mamy złych intencji.

  • activey

    No i znalazl sie skuteczny sposob na definitywne usuniecie konta z fejsdupy :)

  • wymagane imię

    Posiadanie jakiejkolwiek opinii innej niż FB tez jest obraźliwe. Zwłaszcza dla muzułmanów. Ich obraża wszystko.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail