X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Aplikacja łącząca miłośników sztuki z Centrum Lincolna w Nowym Jorku

Aplikacja łącząca miłośników sztuki z Centrum Lincolna w Nowym Jorku

reklama


Bezpłatna aplikacja pozwala użytkownikom śledzić bieżące i nadchodzące wydarzenia, oraz umożliwia kupno biletów bezpośrednio przez telefon. – Jest o cyfrowy odpowiednik kolekcji afiszy – mówi Duffin. Użytkownicy nie znający 16-akrowego kampusu Centrum Lincolna będą również mogli obejrzeć mapy, obejmujące stacje metra, lokale gastronomiczne i toalety.

Część map zawiera również mało znane fakty czy sekrety o Centrum Lincolna. – Na przykład, można dowiedzieć się, ile galonów wyrzuca nasza fontanna na minutę, lub że nowe centrum filmu ma największy ekran LCD w Ameryce – twierdzi Duffin. Dodaje również, że aplikacja może być przydatna zarówno dla ludzi od lat regularnie uczęszczających do teatru jak i dla młodszych fanów. – Myślę, że wszyscy bywalcy, bez względu na wiek, powinni być połączeni z technologią.

Centrum Lincolna zostało otwarte w 1962 roku, a obecnie jest odwiedzane przez ponad 5 milionów osób rocznie. Jest siedzibą New York City Ballet, Metropolitan Opera, filharmonii i prestiżowej Juilliard School a także ośmiu innych organizacji.

Aplikacja dostępna jest bezpłatnie na iTunes.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail