X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Aplikacja łącząca miłośników sztuki z Centrum Lincolna w Nowym Jorku

Aplikacja łącząca miłośników sztuki z Centrum Lincolna w Nowym Jorku

reklama


Bezpłatna aplikacja pozwala użytkownikom śledzić bieżące i nadchodzące wydarzenia, oraz umożliwia kupno biletów bezpośrednio przez telefon. – Jest o cyfrowy odpowiednik kolekcji afiszy – mówi Duffin. Użytkownicy nie znający 16-akrowego kampusu Centrum Lincolna będą również mogli obejrzeć mapy, obejmujące stacje metra, lokale gastronomiczne i toalety.

Część map zawiera również mało znane fakty czy sekrety o Centrum Lincolna. – Na przykład, można dowiedzieć się, ile galonów wyrzuca nasza fontanna na minutę, lub że nowe centrum filmu ma największy ekran LCD w Ameryce – twierdzi Duffin. Dodaje również, że aplikacja może być przydatna zarówno dla ludzi od lat regularnie uczęszczających do teatru jak i dla młodszych fanów. – Myślę, że wszyscy bywalcy, bez względu na wiek, powinni być połączeni z technologią.

Centrum Lincolna zostało otwarte w 1962 roku, a obecnie jest odwiedzane przez ponad 5 milionów osób rocznie. Jest siedzibą New York City Ballet, Metropolitan Opera, filharmonii i prestiżowej Juilliard School a także ośmiu innych organizacji.

Aplikacja dostępna jest bezpłatnie na iTunes.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail