X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Aplikacja łącząca miłośników sztuki z Centrum Lincolna w Nowym Jorku

Aplikacja łącząca miłośników sztuki z Centrum Lincolna w Nowym Jorku

Bezpłatna aplikacja pozwala użytkownikom śledzić bieżące i nadchodzące wydarzenia, oraz umożliwia kupno biletów bezpośrednio przez telefon. – Jest o cyfrowy odpowiednik kolekcji afiszy – mówi Duffin. Użytkownicy nie znający 16-akrowego kampusu Centrum Lincolna będą również mogli obejrzeć mapy, obejmujące stacje metra, lokale gastronomiczne i toalety.

Część map zawiera również mało znane fakty czy sekrety o Centrum Lincolna. – Na przykład, można dowiedzieć się, ile galonów wyrzuca nasza fontanna na minutę, lub że nowe centrum filmu ma największy ekran LCD w Ameryce – twierdzi Duffin. Dodaje również, że aplikacja może być przydatna zarówno dla ludzi od lat regularnie uczęszczających do teatru jak i dla młodszych fanów. – Myślę, że wszyscy bywalcy, bez względu na wiek, powinni być połączeni z technologią.

Centrum Lincolna zostało otwarte w 1962 roku, a obecnie jest odwiedzane przez ponad 5 milionów osób rocznie. Jest siedzibą New York City Ballet, Metropolitan Opera, filharmonii i prestiżowej Juilliard School a także ośmiu innych organizacji.

Aplikacja dostępna jest bezpłatnie na iTunes.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail