X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Aplikacja łącząca samorządy i obywateli na Facebooku

Aplikacja łącząca samorządy i obywateli na Facebooku

Tak wygląda obecnie komunikacja obywateli USA z samorządami. Użytkownik wybiera z listy kategorii klasyfikację swojego problemu, wypełnia formularz online i składa go z wnioskiem o automatyczne przekierowanie do odpowiednich służb miejskich. Oprogramowanie zawiera kartę „historia”, pozwalającą użytkownikom na śledzenie postępu i komentowanie. Administratorzy mogą również wybrać opcję, by aplikacja automatycznie przekazywała pozostawione bez odpowiedzi wnioski, po określonym czasie, do innych osób lub działów. Być może podobne rozwiązania zostaną wprowadzone również w innych krajach.

Dwustronna komunikacja z Citzen Reguest Tracker jest fantastyczna. Kiedy obywatel przedstawia problem, cała historia jego prośby oraz komentarze z działów miasta są dokumentowane, więc interesant może śledzić wniosek, a my możemy zagwarantować kontynuację. Strona internetowa stała się głównym centrum naszej komunikacji. Poprzez wykorzystanie nowych technologii i popularność Facebooka pozwalamy ludziom komunikować się z rządem na tej samej witrynie, z której korzystają na co dzień z rodziną i przyjaciółmi – powiedziała Sally Ellertson z Burleson w Teksasie – jednej z pierwszych gmin rozpoczynających przygodę z nową aplikacją Facebooka.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail