X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Facebook rozpoczyna edukację przedsiębiorców. Powstaje „Facebook dla Biznesu”

Facebook rozpoczyna edukację przedsiębiorców. Powstaje „Facebook dla Biznesu”

Google+ póki co pozwala zakładać profile jedynie osobom prywatnym. W obliczu tego faktu nie dziwi, że Facebook dostrzega szansę w mocniejszej promocji profili dla firm. Najpopularniejszy na świecie serwis społecznościowy zdecydował się stworzyć poradnik, pokazujący, w jaki sposób poszczególne narzędzia mogą pomóc biznesowi.

Strona „Facebook for Business” obejmuje zarówno płatne, jak i bezpłatne możliwości mediów, które mogą zostać wykorzystane przez firmy w budowaniu swojej społecznościowej obecności, angażowaniu internautów czy zrozumieniu procesów, które zachodzą w social mediach.

Znane narzędzia, takie jak strony, reklamy, historie, pluginy mogą stać się zasobami firmy pomagającymi kształtować wizerunek. Strona podzielona jest na każde z tych narzędzi, co ułatwia użytkownikowi poznanie zasad, na jakich każde z nich działa.

Wzór krok po kroku pokazuje metody łączenia stron, dodawania ogłoszeń i reklam oraz określania tego, co kto może zobaczyć, w zależności od podjętej interakcji.

„Facebook for Business” jest kontynuacją innej inicjatywy, rozpoczętej wiosną – Facebok Studio, która również pomagała wyjaśnić działanie reklamy w serwisie. Z uwagi na pozytywne dane dotyczące skuteczności reklamy w Facebooku można przypuszczać, że działania w portalu są opłacalne. Strona wydaje się być dobrym pomysłem, zwłaszcza dla małych firm. Byłby to świetny dodatek do Facebooka, w dodatku na czasie, gdy Google nadal pracuje nad tym, jak będą wyglądać profile dla biznesu.

  • Zdjęcie idealne. Komputery lat 90 są spoko, szczególnie dla biznesu.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail