X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Facebook rozpoczyna edukację przedsiębiorców. Powstaje “Facebook dla Biznesu”

Facebook rozpoczyna edukację przedsiębiorców. Powstaje “Facebook dla Biznesu”

reklama


Google+ póki co pozwala zakładać profile jedynie osobom prywatnym. W obliczu tego faktu nie dziwi, że Facebook dostrzega szansę w mocniejszej promocji profili dla firm. Najpopularniejszy na świecie serwis społecznościowy zdecydował się stworzyć poradnik, pokazujący, w jaki sposób poszczególne narzędzia mogą pomóc biznesowi.

Strona “Facebook for Business” obejmuje zarówno płatne, jak i bezpłatne możliwości mediów, które mogą zostać wykorzystane przez firmy w budowaniu swojej społecznościowej obecności, angażowaniu internautów czy zrozumieniu procesów, które zachodzą w social mediach.

Znane narzędzia, takie jak strony, reklamy, historie, pluginy mogą stać się zasobami firmy pomagającymi kształtować wizerunek. Strona podzielona jest na każde z tych narzędzi, co ułatwia użytkownikowi poznanie zasad, na jakich każde z nich działa.

Wzór krok po kroku pokazuje metody łączenia stron, dodawania ogłoszeń i reklam oraz określania tego, co kto może zobaczyć, w zależności od podjętej interakcji.

“Facebook for Business” jest kontynuacją innej inicjatywy, rozpoczętej wiosną – Facebok Studio, która również pomagała wyjaśnić działanie reklamy w serwisie. Z uwagi na pozytywne dane dotyczące skuteczności reklamy w Facebooku można przypuszczać, że działania w portalu są opłacalne. Strona wydaje się być dobrym pomysłem, zwłaszcza dla małych firm. Byłby to świetny dodatek do Facebooka, w dodatku na czasie, gdy Google nadal pracuje nad tym, jak będą wyglądać profile dla biznesu.

  • Zdjęcie idealne. Komputery lat 90 są spoko, szczególnie dla biznesu.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail