X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Nie ma wątpliwości: przyszłość telewizji jest społecznościowa

Nie ma wątpliwości: przyszłość telewizji jest społecznościowa

SocialGuide jest pierwszym na świecie przewodnikiem społecznym po TV w czasie rzeczywistym. SPG (Social Programming Guide) klasyfikuje programy na podstawie ich popularności w danym czasie. Jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych elektronicznych przewodników (EPG), których lista pokazuje, że obecnie nadają one bez określonej kolejności czy rankingu.

Według informacji prasowej wystarczy, że użytkownik aplikacji podłączy kabel, a SocialGuide dostarczy zlokalizowane informacje o kanale. Odbiorcy mogą następnie wykrywać treści, które są obecnie nadawane na stacjach lokalnych. Użytkownicy mogą również sortować programy za pomocą różnych opcji, takich jak filtr gatunków, pozwalający na filtrowanie pokazywanych treści w zależności od kategorii (seriale, reality show, sport, informacje) lub według ich popularności.

Komunikat prasowy wyjaśnia, jak aplikacja SocialGuide poprawia społeczne aspekty oglądania TV: odbiorcy mają możliwość monitorowania wszystkich komentarzy lub sprawdzania tylko tego, co mają do powiedzenia ich przyjaciele. Użytkownicy mogą też, za darmo, dzielić się tym, co obejrzeli i wysyłać komentarze do Twittera i Facebooka bezpośrednio z aplikacji. Dodatkowo od tysiąca programów i imprez sportowych oraz relacje gwiazd i sportowców.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail