X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nie ma wątpliwości: przyszłość telewizji jest społecznościowa

Nie ma wątpliwości: przyszłość telewizji jest społecznościowa

reklama


SocialGuide jest pierwszym na świecie przewodnikiem społecznym po TV w czasie rzeczywistym. SPG (Social Programming Guide) klasyfikuje programy na podstawie ich popularności w danym czasie. Jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych elektronicznych przewodników (EPG), których lista pokazuje, że obecnie nadają one bez określonej kolejności czy rankingu.

Według informacji prasowej wystarczy, że użytkownik aplikacji podłączy kabel, a SocialGuide dostarczy zlokalizowane informacje o kanale. Odbiorcy mogą następnie wykrywać treści, które są obecnie nadawane na stacjach lokalnych. Użytkownicy mogą również sortować programy za pomocą różnych opcji, takich jak filtr gatunków, pozwalający na filtrowanie pokazywanych treści w zależności od kategorii (seriale, reality show, sport, informacje) lub według ich popularności.

Komunikat prasowy wyjaśnia, jak aplikacja SocialGuide poprawia społeczne aspekty oglądania TV: odbiorcy mają możliwość monitorowania wszystkich komentarzy lub sprawdzania tylko tego, co mają do powiedzenia ich przyjaciele. Użytkownicy mogą też, za darmo, dzielić się tym, co obejrzeli i wysyłać komentarze do Twittera i Facebooka bezpośrednio z aplikacji. Dodatkowo od tysiąca programów i imprez sportowych oraz relacje gwiazd i sportowców.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail