X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Nowy portal Grupy o2.pl

Nowy portal Grupy o2.pl

Pej.cz uzupełnia ofertę o aktualności ze świata technologii, podawane w lekki sposób. W serwisie odnajdziemy takie działy, jak: komórki, sprzęt, mobile, top listy czy gry. Nie zabraknie też humoru. – Atutem Pejcza jest to, że jest świeżą, post-PC marką. Nie jest serwisem o kartach graficznych, podkręcaniu zegara w procesorze i tuningowaniu komputerów, lecz mówi o dojrzalszych technologiach i ich społecznych, biznesowych, cywilizacyjnych implikacjach – mówi Michał Brański, członek zarządu Grupy o2 Sp. z o.o.

Treści adresowane są zarówno do użytkowników interesujących się technologią, jak i laików. W portalu można będzie poczytać o nowinkach technologicznych, ujętych w recenzje, top listy czy testy. Tematy serwowane będą w nietypowej formie. – Pej.cz, jeśli ma się udać, musi być kontrolowanym szaleństwem. Content wychodzący poza pisanie o codziennych gadżetach, ciekawe głosy w redakcji, wyrazista marka, nietypowe formy promocji – mierzymy w bycie „top of mind” kategorii– dodaje Michał Brański.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail