X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

O aktywności polskich użytkowników na Facebooku

O aktywności polskich użytkowników na Facebooku

System Napoleon, należący do CheeseCat, przeanalizował 800 największych polskich stron na Facebooku. Po przyjrzeniu się 500 tysiącom postów, 7,5 mln lajków i 2,5 mln komentarzy okazało się, że najchętniej „lubimy” treści publikowane na Facebooku około godziny 10 rano.

Wpływ na ten stan rzeczy ma zapewne fakt, że rano mamy po prostu mniej czasu – pod wpisami pojawia się więc więcej lajków niż komentarzy. Aktywność użytkowników maleje po powrocie ze szkoły/pracy do domu. Więcej czasu posiadacze Facebooka mają wieczorem – koło godziny 20 pojawia się najwięcej wpisów. Wtedy to liczba komentarzy, w porównaniu do godzin rannych, wzrasta niemal dwukrotnie. Wpływ godzin pracy na aktywność Facebookowiczów jest więc widoczny.

Badanie przeprowadzono w okresie od stycznie do czerwca 2011 roku.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail