X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

TV HD za darmo na iPadzie

TV HD za darmo na iPadzie

Oto najnowsza aplikacja TV na iPada.Jak sama nazwa wskazuje, jest ona darmowa – dostęp do wideo TV również jest bezpłatny. Istnieje także wersja premium, dostępna za $2.99, jednakże nie jest jasne, jakie dodatkowe funkcje dostarcza. Wydaje się, że po prostu zapewnia dostęp do większej ilości stacji TV.

Korzystanie z aplikacji jest proste – wystarczy wybrać kraj, a następnie kanały, by sprawdzić, które stacje telewizyjne są dostępne w wybranym państwie. Niektóre kanały po prostu nie działają, chociaż nie jest to nietypowe dla tego typu aplikacji.

Aplikacja dostarcza dwóch wizualnych opcji:

1. Pogoda z graficzną ikoną reprezentującą aktualne warunki i temperaturę w stopniach Celsjusza (bez możliwości wyświetlenia jej w skali Fahrenheita)
2. Najnowsze wiadomości umieszczane w nagłówku, w przezroczystym bocznym panelu

Wszystko to pozwala oglądać program telewizyjny i jednocześnie rzucać okiem na najnowsze wiadomości ze świata oraz sprawdzać stan pogody.

  • dzodzo

    Teraz wreszcie abonenci Enki mają usługę na iPady. Działa bardzo dobrze, można spobie spokojnie w pociągu zapuścić filmik z vod :)

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail