X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

BandPage – facebookowa konkurencja dla MySpace’a

BandPage – facebookowa konkurencja dla MySpace’a

Twórcą BandPage jest firma RootMusic. Aplikacja od czasu swojej premiery, która miała miejsce niecałe półtora roku temu, notuje ponad 30 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie. Według AppData czyni ją to szóstą pod względem wielkości usługą tego rodzaju.

Usługi proponowane przez BandPage to np. narzędzia służące do dzielenia się utworami czy odtwarzacz piosenek.

Z BandPage korzysta obecnie około 250 tysięcy zespołów z całego świata oraz takie gwiazdy, jak Rihanna, Katy Perry czy Kanye West, co przyczynia się do wzrostu popularności i zainteresowania platformą.

Użytkownicy mogą nabyć również konta premium.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail