X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Google i Facebook nadal najchętniej odwiedzanymi stronami w USA

Google i Facebook nadal najchętniej odwiedzanymi stronami w USA

Google zanotował 172,5 miliona unikalnych użytkowników. Średni czas spędzony w portalu przez jedną osobę wyniósł niemal 1,5 godziny. Facebooka odwiedziło prawie 159 milionów użytkowników, a każdy z nich spędził w portalu średnio 5 godzin i 18 minut. Trzecią pozycję zajęło Yahoo (148,6 mln użytkowników), zaś pierwszą piątkę zamyka You Tube z wynikiem 125,978 unikalnych użytkowników.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail