X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Google TV trafi do Europy w przyszłym roku

Google TV trafi do Europy w przyszłym roku

Produkt wciąż znajduje się w fazie rozwojowej. Pomimo problemów usługi w USA Google ogłosił wprowadzenie jej w Wielkiej Brytanii już w przeciągu pół roku.

Google TV stanie się platformą komunikującą się z użytkownikami TV przez Internet, telewizję kablową lub połączenie satelitarne wnosząc nowe doświadczenia do konwencjonalnej telewizji. Portal cnet.com donosi, że użytkownicy będą mogli użyć swojego smartphone’a jako pilota zdalnego sterowania i przeszukiwać Internet, podczas oglądania programu na ekranie telewizora.

Produkt zmaga się jednak z problemami od czasu jego uruchomienia w Stanach Zjednoczonych. Ze współpracy wycofało się kilu partnerów dostarczających treści.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail