X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Norton udostępnia bezpłatne narzędzie do dbania o bezpieczeństwo na Facebooku

Norton udostępnia bezpłatne narzędzie do dbania o bezpieczeństwo na Facebooku

Bezpłatna aplikacja skanuje kanały wiadomości internautów i oddziela te, które mogą zagrażać bezpieczeństwu (jak witryny zawierające linki do niebezpiecznych stron zewnętrznych czy wyłudzające informacje).

Norton Safe Web codziennie aktualizuje indeks cyberprzestępczości analizując kilka milionów adresów URL w poszukiwaniu zagrożeń oraz publikuje porady i komentarze.

Aby skorzystać z funkcji wystarczy kliknąć w „Enable Auto-Scan” by okresowo sprawdzać swoje kanały informacji, a usługa powiadomi o niebezpiecznych linkach. Szczegółowe analizy można obejrzeć na stronie z wynikami.

Użytkownicy chcący uzyskać ochronę również poza Facebookiem mogą pobrać darmową usługę tutaj (dostępna wyłącznie w językach angielskim i niemieckim).

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail