X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Roost zmierzy poziom zaangażowania na Facebooku

Roost zmierzy poziom zaangażowania na Facebooku

Roost ma ponad 30 tysięcy ludzi w ponad 50 branżach. Zespół wykonawczy składa się z małych firm i ekspertów zajmujących się social mediami (Walmart.com, Merchant Circle, Flixter, Social Gaming Network). Firma koncentruje się na pomocy małym firmom i niezależnym specjalistom.

Roost bierze również pod uwagę rozmiar marki – od niego w dużej mierze uzależniony jest wynik zaangażowania. Wszyscy użytkownicy Roost będą mieli natychmiastowy dostęp do nowych analiz. Narzędzie ma pomóc w łatwy sposób zaplanować i przeprowadzić działania marketingowe w sieciach społecznościowych.

Każdego dnia firmy zmagają się z próbami mierzenia efektywności swoich społecznych działań marketingowych, dlatego Roost wyznaczyło sobie za cel dostarczenie wszystkich niezbędnych narzędzi do tworzenia, uruchamiania, pomiaru i optymalizacji kampanii społecznych powiedział Alex Chang, dyrektor naczelny Roost.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail