X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Google+ zwiększa ochronę prywatności

Google+ zwiększa ochronę prywatności

reklama


O zmianach wprowadzonych na Google+ poinformował jeden z członków sztabu programistów, Ebby Amirebrahimi. Do tej pory można było wprowadzić takie ustawienia do swoich postów, ale już po publikacji. Teraz użytkownicy mogą zablokować dany wpis (uniemożliwić jego udostępnienie przez inną osobę) oraz wyłączyć pod nim komentarze jeszcze przed udostępnieniem.

Jak widać na załączonym poniżej obrazku, po prawej stronie okna statusu znajduje się strzałka skierowana w dół, po kliknięciu której rozwija nam się mini-lista z opcją wyłączenia komentarzy oraz blokady posta.

fot.: plus.google.com

“Mamy nadzieję, że te zmiany pomogą Wam czuć się jeszcze bardziej bezpiecznie przy udostępnianiu różnych treści na Google+” – zapewnia Amirebrahimi w przesłanej wiadomości wideo.

To zresztą nie pierwszy raz kiedy Google informuje o zmianach wprowadzanych w swoim serwisie społecznościowym za pośrednictwem swoich pracowników, którzy publikują posta na swoim koncie. Ostatnio w ten sam sposób o możliwości komentowania postów dotyczących gier poinformował Satyajeet Salgar.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail