X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Kontrowersyjny wpis Marty Kaczyńskiej: Boeing wylądował na betonie, TU-154 rozbił się na błocie

Kontrowersyjny wpis Marty Kaczyńskiej: Boeing wylądował na betonie, TU-154 rozbił się na błocie

Wczoraj pisaliśmy o uznaniu internautów dla kpt. Tadeusza Wrony. Założony we wtorek fan page ma już ponad 31 tys. fanów. W sieci pojawiły się również komentarze o charakterze politycznym i szukające analogii do tragicznych wydarzeń z 10 kwietnia 2010r.

Lawinę komentarzy wywołał wtorkowy wpis Marty Kaczyńskiej, który umieściła na swoim profilu:

Wśród ponad stu komentarzach pojawiły się skrajne opinie.  Większość  komentujących poddawała w wątpliwość wolność polskich mediów. W wielu postach podkreślano, że  katastrofa została zaplanowana, a śledztwo był źle przeprowadzone. Pojawiały się również komentarze nawołujące do zdrowego rozsądku i niewykorzystywania awaryjnego lądowania w Warszawie do rozpamiętywania katastrofy smoleńskiej.

Pod postem Marty Kaczyńskiej rozwinęła się burzliwa dyskusja, która przerodziła się w ostrą wymianę zdań, zawierającą również argumenty ad personam. Komentujący porównywali awaryjne lądowanie Boeinga, do zakończonego tragicznie podchodzenia do lądowania w Smoleńsku. Dyskusja będzie się zapewne rozwijać.

 

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail