X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Pracownicy żadają dostepu do Facebooka

Pracownicy żadają dostepu do Facebooka

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez firmę Cisco ,większość młodych ludzi nie wyobraża sobie pracy, bez możliwości korzystania z portali społecznościowych. W badaniu wzięło udział 2 800 studentów oraz świeżo zatrudnionych pracowników do 30. roku życia. 56%  z nich odmówiłoby pracy w firmie, która blokuje dostęp do portali społecznościowych, a 2/3 badanych zapytałoby o tę kwestię podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Co trzeci ankietowany poszedł o krok dalej i stwierdził, że dostęp do Facebooka i Twittera jest ważniejszy niż pensja!

Poniżej infografika przedstawiająca wyniki badania:

fot.: www.cisco.com

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail