X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Rekord na polskim Facebooku: Demotywatory mają już milion fanów

Rekord na polskim Facebooku: Demotywatory mają już milion fanów

Milionowy fan dołączył do Demotywatorów 22. listopada. To nie jedyna rekordowa statystyka popularnego serwisu. W tym roku posty i komentarze użytkownicy lubili ponad 1,4 mln razy. Najpopularniejszy postem, który polubiło 14 626 osób i skomentowało – 756, dotyczył kumulacji w lotto:

Według systemu analitycznego catNapoleon.com, fani  Demotywatorów są aktywni od rana do wieczora. W tym roku największy ruch odnotowano o godz. 21. Drugą  pod względem ilości “lubię to”, komentarzy i postów jest godzina 8 rano.

Jeśli chodzi o aktywność tygodniową, okazuje się, że Demotywatory są częściej odwiedzane w pracy niż w weekend.

Dla porównania,  pierwszym markowym fan pagem, który przekroczył granicę 500 000 fanów była strona Allegro. Sztuka ta udała się serwisowi aukcyjnemu na początku października. Tylu sympatyków Demotywatory miały już w zeszłym roku.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail