X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Serce i Rozum oraz Radio ESKA mają ponad 500 tys. fanów

Serce i Rozum oraz Radio ESKA mają ponad 500 tys. fanówfot.: Facebook.com/serceirozum

Z analizy przeprowadzonej przez catNapoleon.com wynika, iż w tym tygodniu dwa polskie fan page przekroczyły granicę pół miliona fanów. Fan page Telekomunikacji Polskiej, na którym można obserwować perypetie Serca i Rozumu, jest drugą pod względem sympatyków strona firmową w Polsce – ustępuje tylko Allegro. Liczbę pół miliona fanów przekroczył również fan page Radia ESKA.

Co przyciąga fanów?

Serce i Rozum bardzo chętnie wykorzystują swoje dialogi z reklam telewizyjnych. Post „ Noł, senkju, senjku… baj ”  zyskał 5 245 lajków. Popularność sympatycznych postaci sprawia, że reklamy TP powoli przenikają do języka codziennego. ESKA stawia z kolei na interakcję ze słuchaczami opartą na aktualnych wydarzeniach na antenie.

 

 

W ciągu ostatniego miesiąca ogromne emocje wzbudzał również  fan page polsatowskiego “Must be the music. Tylko muzyka”. Na stronie pojawiło się ponad 20 tys. postów.

 

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail