X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Szwajcarska wioska, o której usłyszało 60 mln osób na całym świecie

Szwajcarska wioska, o której usłyszało 60 mln osób na całym świecie

Pomysł był prosty – wizerunek każdej osoby, która zdecydowała się polubić facebookową stronę Obermutten, został wydrukowany i powieszony na tablicy ogłoszeń w centrum wioski. W efekcie o tej niewielkiej, szwajcarskiej miejscowości usłyszało 60 milionów osób na całym świecie. Jak podają organizatorzy akcji, nakład 10 000 franków szwajcarskich zwrócił się w postaci zainteresowania mediów, którą można przeliczyć na wartość około 2,4 mln franków.

Tym samym potwierdza się fakt, że social media to przede wszystkim kreatywność, która – by zapewnić zdumiewający efekt – niekoniecznie musi iść w parze z rozdmuchanym budżetem.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail