X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Zobacz, jak będzie wyglądał nowy Wykop

Zobacz, jak będzie wyglądał nowy Wykop

Do wyboru będą trzy typy widoku: standardowy, rozszerzony oraz tzw. mozaika. Jak się dowiedzieliśmy, po ich uruchomieniu, Wykop.pl zamierza testować funkcjonalność oraz zbierać opinie od użytkowników. Sami internauci dostaną do dyspozycji 8 głównych kategorii na starcie, które będą mogli dowolnie włączać i wyłączać – słowem, dostosowywać do swoich potrzeb i preferencji.

Poniżej prezentujemy wygląd nowej wersji serwisu:

fot.: Wykop

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail