X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Facebook wprowadza listy zainteresowań. Można stworzyć własną „prasówkę”

Facebook wprowadza listy zainteresowań. Można stworzyć własną „prasówkę”

Zakładkę „Zainteresowania” znajdziemy w lewym sidebarze. Stamtąd też możemy udać się do panelu tworzenia list. Możemy umieścić na nich swoich znajomych, fanpejdże, których jesteśmy fanami, jak również osoby, których wpisy subskrybujemy.

fot.: Facebook

Po utworzeniu odpowiednich list, możemy wybrać, czy chcemy by były całkowicie prywatne, czy też otwarte dla innych facebookowiczów, dzięki czemu będą mogli je subskrybować. Niedogodnością związaną z „pożyczaniem list” może być dla niektórych fakt, iż wpisy pochodzące od znajdujących się na nich osób lub stron będą mogły ukazywać się nawet na naszym głównym news feedzie. Subskrybowane listy znajdą się w zakładce „Zainteresowania”, razem z tymi utworzonymi przez nas. W ciągu kilku najbliższych tygodni ma się tam pojawić również przycisk „Dodaj zainteresowania”, który ułatwi wyszukiwanie list.

fot.: Facebook

Jak szukać ciekawych list? Kilka(dziesiąt?) z nich utworzył już sam Facebook. Pomocny może być również system rekomendacji.

fot.: Facebook

Przedstawiciele serwisu przekonują, że dzięki tej funkcji przemienimy Facebooka w rodzaj idealnie dopasowanej do oczekiwań gazety.

Listy zainteresowań wydają się być dobrym filtrem dla naszej Tablicy, ułatwiającym sortowanie poszczególnych źródeł treści wedle własnego uznania. Pytanie tylko, czy użytkownicy będą skorzy do korzystania z nich i poświęcenia czasu na ich kompletowanie.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail