
reklama
Zakładkę „Zainteresowania” znajdziemy w lewym sidebarze. Stamtąd też możemy udać się do panelu tworzenia list. Możemy umieścić na nich swoich znajomych, fanpejdże, których jesteśmy fanami, jak również osoby, których wpisy subskrybujemy.
Po utworzeniu odpowiednich list, możemy wybrać, czy chcemy by były całkowicie prywatne, czy też otwarte dla innych facebookowiczów, dzięki czemu będą mogli je subskrybować. Niedogodnością związaną z „pożyczaniem list” może być dla niektórych fakt, iż wpisy pochodzące od znajdujących się na nich osób lub stron będą mogły ukazywać się nawet na naszym głównym news feedzie. Subskrybowane listy znajdą się w zakładce „Zainteresowania”, razem z tymi utworzonymi przez nas. W ciągu kilku najbliższych tygodni ma się tam pojawić również przycisk „Dodaj zainteresowania”, który ułatwi wyszukiwanie list.
Jak szukać ciekawych list? Kilka(dziesiąt?) z nich utworzył już sam Facebook. Pomocny może być również system rekomendacji.
Przedstawiciele serwisu przekonują, że dzięki tej funkcji przemienimy Facebooka w rodzaj idealnie dopasowanej do oczekiwań
Dalsza część artykułu znajduje się poniżej reklamy

Nowy żołnierz: Służba w epoce dronów, sztucznej inteligencji i cyberwojny
Ten przewodnik to kompendium wiedzy o tym, jak rozwijać kompetencje, które już dziś zmieniają oblicze armii. Dzięki lekturze ebooka zyskasz wskazówki do świadomego rozwoju umiejętności, które mogą zaprocentować zarówno w mundurze, jak i poza nim.
Kup ebookgazety.
Listy zainteresowań wydają się być dobrym filtrem dla naszej Tablicy, ułatwiającym sortowanie poszczególnych źródeł treści wedle własnego uznania. Pytanie tylko, czy użytkownicy będą skorzy do korzystania z nich i poświęcenia czasu na ich kompletowanie.
Reklama