X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Facebook zróżnicuje uprawnienia administratorów

Facebook zróżnicuje uprawnienia administratorówfot.: CELALTEBER/CC/sxc.hu

Plany Facebooka ujawnił product manager Jeff Kanter. Wedle jego słów, jeden poziom obejmował pełny dostęp, inny umożliwi publikowanie postów, a jeszcze inny wgląd w statystyki. Jakie będą pozostałe dwa poziomy, nie wiadomo. Może chodzić np. o możliwość odpisywania na prywatne wiadomości od użytkowników.

Pomysł wydaje się być dobrym rozwiązaniem. Zróżnicowanie rodzajów dostępu dla administratorów powinno ucieszyć zwłaszcza tych, którzy prowadzą fanpejdże należące do marek. Oddelegowanie poszczególnych administratorów do różnych zadań może przypominać system funkcjonujący na forach internetowych, gdzie obok administratorów funkcjonują moderatorzy. Zakres uprawnień tych pierwszych jest wyraźnie większy, ale moderatorzy również pełnią istotną rolę w całym systemie zarządzania forum.

Zmiany na Facebooku miałyby wejść w życie z końcem marca.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail