X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Socializer kupuje Lubie.to

Socializer kupuje Lubie.tofot. lubie.to

Obecnie system Lubie.to oferuje trzy rodzaje usług: podpięcie dodatkowej zakładki powitanej, dodanie kuponu rabatowego oraz podpięcie formularza kontaktowego. Dotychczasowa baza klientów to około 6000 odbiorców, którzy wykorzystywali bezpłatne narzędzia na swoich facebookowych stronach.

Jak zapewniają przedstawiciele Socializer, narzędzie będzie mocniej rozwijane i czeka je doinwestowanie. Celem ma być zdobycie pozycji lidera wśród takich rozwiązań. W drugiej połowie roku Lubie.to ma poszerzyć ofertę aplikacji dla małego biznesu o nowe rozwiązania. Oferta skierowana będzie przede wszystkim do klientów międzynarodowych.

Kwota transakcji kupna Lubie.to nie została ujawniona. Lubie.to staje się obecnie brandem w strukturach spółki Socializer SA.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail