X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Timeline dla stron – poradnik

Timeline dla stron – poradnik

29 lutego w Nowym Jorku odbyła się konferencja fMC na której przedstawiono nowy wygląd stron firmowych – Timeline. Od tego dnia można było testować nowy wygląd i jeśli ktoś chciał, mógł go sobie włączyć (8 mln firm przełączyło się w pierwszym tygodniu).

„Nowy wygląd i funkcjonalności fan page mogą być na początku wyzwaniem, ale na pewno pomogą markom opowiedzieć swoją historię, wyrazić tożsamość i mocniej łączyć się z fanami/publicznością” – piszą przedstawiciele agencji Socializer.

30 marca wszystkie Strony obligatoryjnie będą miały Timeline – z coverphoto, zmienionym miejscem zakładek, możliwością wysyłania wiadomości i innymi, dodatkowmi funkcjami.

Agencja Socializer opublikowała poradnik, który pomoże zdobyć wiedzę pomocą w działaniach promocyjnych na nowych fan page.

Pobierz poradnik [PDF]

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail