X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Druga edycja Mobile Trends Conference & Mobile Trends Awards już w lutym

Druga edycja Mobile Trends Conference & Mobile Trends Awards już w lutymMobile Trends Conference

Mobile Trends Conference & Awards odbędzie się 21-22 lutego 2013 roku w Krakowie. – Konferencja ta to niepowtarzalne wydarzenie w świecie IT – porusza najbardziej aktualne zagadnienia dotyczące mobilności, która jest obecnie najszybciej rozwijającym się trendem w technologii – mówi Patrycja Pudełko, rzecznik prasowy MTC&A. – 82% wzrost liczby unikalnych użytkowników sieci Internet za pomocą urządzeń mobilnych, 85% wzrost liczby unikalnych użytkowników aplikacji mobilnych oraz 4% spadek liczby użytkowników sieci za pomocą tradycyjnego peceta względem zeszłego roku w USA to liczby, które mówią same za siebie! Wkroczyliśmy w erę mobile – dodaje.

Pierwszego dnia konferencji (Bussines Day – 21 luty 2013) zaprezentują się specjaliści w temacie szeroko pojętego mobilnego marketingu, a także m-commerce (sprzedaży), m-learningu, płatności mobilnych oraz mobile advertisingu. Grupa docelowa tego dnia to biznes, kadra kierownicza, managerowie, agencje reklamowe i interaktywne, startupy, venture capitals, business angels, portale internetowe oraz wszystkie osoby zainteresowane najnowszymi rozwiązaniami i możliwościami w świecie mobilnych technologii.

Drugiego dnia (Development Day – 22 luty 2013) poruszane zagadnienia dotyczyć będą przede wszystkim technicznych aspektów tworzenia stron i aplikacji mobilnych. Wystąpienia w Development Day są skierowane głównie do firm dostarczających treści na urządzenia mobilne, do programistów tworzących strony (Mobile Web), producentów aplikacji na najpopularniejsze platformy, agencji reklamowych i mobilnych.

Podczas konferencji zostaną wygłoszone 22 prelekcje. Swoją wiedzę w tym temacie przedstawią gwiazdy świata mobile z Polski i zagranicy (m.in. z USA i Izraela).

Po konferencji przyjdzie też czas na uroczystą galę Mobile Trends Awards – rozdanie prestiżowych nagród dla firm i instytucji wspierających mobilność w Polsce. Nagrody MTA przyznawane są corocznie przez kapitułę konkursową, w której skład wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii, zaproszeni do współpracy przez organizatorów. Nominacje do nagród MTA przyznają dla około 50 różnych firm (14 kategorii + wyróżnienia) – Internauci. Galę uświetni krakowska gwiazda – Klaudia Gawor, uczestniczka programu Mam Talent.

Relacja z ubiegłorocznej konferencji:

Więcej informacji, kontakt do organizatorów oraz dokładny program konferencji znajduje się na stronie www.mobiletrends.pl. Patronem medialnym wydarzenia jest Social Press.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail