X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Ruszyły zgłoszenia do drugiej edycji Mobile Trends Awards

Ruszyły zgłoszenia do drugiej edycji Mobile Trends AwardsMobile Trends Conference

reklama


Uroczysta gala rozdania nagród MTA odbędzie się 21 lutego 2013 r. o godzinie 19:00 w Krakowie. Nagrody MTA przyznawane są corocznie przez kapitułę konkursową, w której skład wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii, zaproszeni do współpracy przez organizatorów Mobile Trends Conference. Uroczystą galę uświetni swoim głosem uczestniczka programu Mam Talent, Klaudia Gawor.

Udział w Mobile Trends Awards 2013 to świetna okazja dla wszelkich agencji reklamowych i interaktywnych, startupów, portali internetowych, firm dostarczających treści na urządzenia mobilne, producentów aplikacji na najpopularniejsze platformy oraz wszelkich innych instytucji promujących i wykorzystujących mobilność, aby rozpocząć Nowy Rok od podniesienia swojej wartości w branży i od nagrody przyznawanej przez środowisko i dla środowiska związanego z szeroko rozumianym mobile. Projekty realizowane w 2012 roku można zgłaszać w 15 kategoriach m. in. firma z najlepszą stroną mobilną, portal mobilny, wykorzystanie marketingu mobilnego czy aplikacja mobilna do użytku dla firm.

Podczas drugiej edycji Mobile Trends Awards zostanie przyznana również nagroda specjalna w nowej kategorii: MOBILNY START-UP! Nagrodą w tej kategorii będzie automatyczne zakwalifikowanie do finału konkursu UPRISER. UPRISER to inicjatywa wspomagająca pomysłodawców w przejściu z poziomu koncepcji/pomysłu na poziom realnego biznesu.

Podczas ubiegłorocznej edycji laureatami nagród MTA zostali miedzy innymi Miasto Kraków, Grupa Onet.pl, P4, Bank PeKaO i Cyfrowy Polsat.

Pełną listę kategorii oraz formularz zgłoszeniowy do konkursu można znaleźć na stronie internetowej www.MobileTrends.pl.

Patronem medialnym imprezy jest Social Press.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail