X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Najciekawsze fan arty internetu według polskich kreatywnych

Najciekawsze fan arty internetu według polskich kreatywnych

Poprosiliśmy Kreatywnych o typowanie swoich faworytów w trzech kategoriach:

Fan art 1: najlepsza fanowska wizja rozwijająca świat, którego dotyczy. Bazując na tym, co zostało stworzone w książkach, filmach,komiksach, autor tworzy kreatywne rozwinięcie.

Fan art 2: najciekawsza technika użyta do stworzenia fanowskiej wizji, która w niestandardowy sposób oddaje głębię wizji fana.

Fan art 3: projekt emocjonalny, przejmujący, możliwy do szerszej i głębszej interpretacji.

Swoje typy prezentują: Dariusz Palarczyk – OS3 multimedia, Krzysztof Tkaczyk – Insignia, Rafał Zagórny – HypermediaIsobar.

Dariusz Palarczyk

Dariusz Palarczyk


Dariusz Palarczyk,
Art Director – OS3 multimedia

Od 6 lat związany z OS3 multimedia. W wolnych chwilach realizujący własne kreacje z zakresu ilustracji i digital artu (www.dariuszpalarczyk.pl). Pasjonat brazylijskiego stylu projektowania.

Najlepsza fanowska wizja rozwijająca świat, którego dotyczy: Komiksowy Dexter

Fanowska wizja serialowego zabójcy – Dextera, w adaptacji australijskiego artysty Patricka Browna. Jego twórczość charakteryzuje komiksowy styl, który w połączeniu z ciekawie wyselekcjonowanym kadrem i odpowiednio dobranym światłem daje unikalny efekt.

Dexter

Dexter

Źródło grafiki

Najciekawsza technika użyta do stworzenia fanowskiej wizji: Portret Batmana

Portret Batmana, za którym stoi duet Cheshire Cat Art, czyli Devin Kraft i Logan Pack. Artyści tworzą swoje projekty na zasadzie wzajemnej współpracy. Kraft ma tendencje do tworzenia ilustracji kompletnej sceny, natomiast Pack uzupełnia ją o rozpryski atramentu, cieniowanie i teksturowanie.

Batman

Batman

Źródło grafiki

Fan art emocjonalny, możliwy do szerszej i głębszej interpretacji: Super Mario i Chun-Li

Autor postanowił zwizualizować coś, co nigdy nie miało miejsca, czyli spotkanie kultowego Mario oraz Chun-Li (postać z gry Street Fighter) w nieco przerysowanej wersji. Ciekawa forma postaci oraz odpowiednio cieniowane elementy tła tworzą klimat, który idealnie spina się w całość.

Super Mario i Chun-Li

Super Mario i Chun-Li

Źródło grafiki

Pages: 1 2 3

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail