X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Polska blogerka twarzą kampanii Bershki

Polska blogerka twarzą kampanii Bershki

reklama


Julia Kuczyńska w polskiej blogosferze znana jest jako autorka bloga Maffashion. Strona, wedle podawanych na niej statystyk, zanotowała już niemal 20 milionów wyświetleń. Oczywiście największą część odwiedzających stanowią polscy internauci (prawie 3 mln), ale okazuje się, że całkiem pokaźna grupa użytkowników pochodzi ze Stanów Zjednoczonych (199 tys.), Niemiec (190 tys.), Wielkiej Brytanii (137 tys.) czy Francji (116 tys.). Sukcesy bloga dostrzegła również branża. Serwis kimono.pl w podsumowaniu 2011 r. uznał Maffashion za najlepszy blog modowy w Polsce. Jego popularność przekłada się również na liczbę fanów facebookowego fan page (160 tys.).

Coraz silniejsza pozycja Madame Juliette (pod takim pseudonimem Kuczyńska jest znana w internecie) w świecie mody została doceniona przez znaną markę odzieżową. Blogerka została właśnie wybrana twarzą kampanii reklamowej Bershki. Kuczyńska jest jedną z 4-ech blogerek modowych, które spotkał ten zaszczyt.

Cała akcja nosi nazwę „The Ultimate Guide to Fashion Blogging”. W jej ramach każda z wybranych blogerek stworzy na potrzeby kampanii cztery filmiki, mające stanowić swego rodzaju przewodnik dla tych kobiet, które chcą wejść w świat modowej blogosfery. Filmiki prezentować będą sposób działania blogerek, ich źródła inspiracji, styl, wydarzenia, na które są zapraszane – krótko mówiąc, wszystko to, co przekłada się później na treści publikowane na blogu. Bershka opublikuje materiały na blogu BScene oraz na fan page marki na Facebooku. Pojawiać się będą co tydzień w czwartek.

Póki co opublikowano jedynie filmiki z francuską blogerką Lisą Gachet, która prowadzi bloga Make My Lemonade.

Wszystkim, którzy z niecierpliwością oczekują na filmiki z Julią Kuczyńską pozostaje póki co nacieszyć oczy zdjęciami z sesji, na której blogerka zaprezentowała sportową kolekcję Start Moving.

fot. Facebook.com/bershka

fot. Facebook.com/bershka

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail