X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Słuchaj muzyki z Twitterem – nowa aplikacja w drodze

Słuchaj muzyki z Twitterem – nowa aplikacja w drodze

Pod wpisaniu w przeglądarce adresu music.twitter.com wita nas hashtag #music wraz z przyciskiem, dzięki któremu możemy zalogować się do aplikacji. Po kliknięciu w przycisk otrzymujemy informację o zakresie autoryzacji jakiej udzielamy aplikacji. Trending Music Web (bo tak, jak się wydaje, będzie brzmiała pełna nazwa aplikacji) będzie mogła odczytywać tweety z naszej linii czasu, sprawdzać listę obserwowanych przez nas użytkowników i sprawdzać nowych, aktualizować nasz profil oraz publikować wpisy w naszym imieniu.

O samej aplikacji nie wiadomo jeszcze zbyt wiele, choć niektórzy mogą już z niej korzystać. Pewne jest to, że tweety wysyłane przez Trending Music Web będą zawierały linki do utworów umieszczonych na takich stronach jak SoundCloud lub Rdio. Widać to na przykładzie tweetów publikowanych na profilu Stephena Philipsa, założyciela muzycznego serwisu We Are Hunted, który został niedawno wchłonięty przez Twittera. Wpisy opatrzone są hashtagiem #NowPlaying i zawierają dodatek multimedialny w postaci playera ze wspomnianych serwisów.

fot. Twitter.com/huntedguy

fot. Twitter.com/huntedguy

Nie wiadomo kiedy Twitter oficjalnie uruchomi usługę, ale podejrzewa się, że stanie się to jeszcze w tym tygodniu.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail