X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Carsi.pl – czy zdobędzie serca fanów motoryzacji?

Carsi.pl – czy zdobędzie serca fanów motoryzacji?

reklama


Jednym z pomysłodawców serwisu jest Tomasz Plata, do niedawna dyrektor Działu Online w TVN, twórca takich projektów jak m.in. TVN Player oraz Kulinarni.pl. O nowym przedsięwzięciu mówi: – Carsi.PL to serwis świadomego wyboru. Nie powstaliśmy, aby zaspokoić oczekiwania wszystkich internautów. Interesują nas wyłącznie zmotoryzowani użytkownicy.

Carsi.PL – jak przekonują twórcy – jest pierwszym, prawdziwie społecznościowym miejscem w sieci, gdzie spotykają się fani dwóch i czterech kółek. Ich wizytówką w serwisie ma stać się numer tablicy rejestracyjnej pojazdu, którego używają. Nie trzeba jednak posiadać pojazdu na własność, aby zarejestrować się w serwisie, wystarczy być jego współwłaścicielem lub użytkownikiem. Znajomych o podobnych zainteresowaniach, którzy korzystają z pojazdów tej samej marki lub zamieszkują określony region, można łączyć w fan kluby.

Kolejną atrakcję przynoszą tzw. „Oferty tygodnia”. W każdy poniedziałek Carsi.PL proponują swoim użytkownikom wyjątkowe rabaty. Serwis przygotował je we współpracy z producentami i usługodawcami działającymi w branży motoryzacyjnej lub bardzo blisko niej. Partnerami serwisu, którzy zaprezentują swoje produkty w pierwszych tygodniach od startu serwisu zostały dobrze znane kierowcom firmy: NaviExpert (nawigacja na telefony komórkowe i tablety z funkcją omijania korków i ostrzeżeniami CB) oraz Motointegrator.pl (internetowy serwis łączący w sobie możliwość zakupu części, opon i akcesoriów samochodowych, wraz z ich montażem w jednym z 2600 warsztatów w całej Polsce).

W serwisie Carsi.PL użytkownik znajdzie ponadto bezpłatną moto giełdę, za pomocą której publikować będzie mógł ogłoszenia kupię/sprzedam w atrakcyjnej dla czytelnika formie oraz kilka dodatkowych funkcjonalności, w tym kalendarium kierowcy oraz wewnętrzną pocztę do komunikacji.

– Nadchodzi czas segmentacji, gdzie newsy, społeczności czy zakupy w sieci koncentrować się będą wokół jednej, konkretnej tematyki. Carsi.PL odpowiada na takie właśnie potrzeby – przekonuje Tomasz Plata. Pytany o wcześniejsze doświadczenia w pracy dla Grupy TVN odpowiada: – To już zamknięty rozdział. Pora na nowe wyzwania. Naszym pomysłom zaufało wiele osób, w tym przyszli użytkownicy serwisu i nasi partnerzy biznesowi, którym szczególnie dziękuję. Pora udowodnić, że nie składaliśmy obietnic bez pokrycia.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail