X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Facebook będzie wiązał posty z nazwiskami prowadzących fan page

Facebook będzie wiązał posty z nazwiskami prowadzących fan page

reklama


Już niedługo Facebook wprowadzi kolejne udogodnienie dla administratorów. Będzie ono polegało na tym, że imiona i nazwiska osób prowadzących dany fan page będą wyświetlane zarówno pod udostępnionymi postami jak i komentarzami. Nowa funkcja ma się pojawić na panelach administratorów od 20 lutego, przy czym dane będą widoczne dla tych wszystkich osób, które pełnią role administratorów na stronie.

fb panel administratora

fot.: facebook.com

Jak to będzie wyglądać? Na przygotowanym do publikacji poście będzie wprowadzona na dole pod nazwą strony opcja „opublikowany przez…”. Jeżeli chodzi o komentarze, będzie to wyglądało w podobny sposób, pod wypowiedzią osoby pojawi się opcja „Skomentowane przez…” Oprócz sprawdzenia kto i w jaki sposób zarządza stronami, będzie można również zobaczyć nazwiska przy planowaniu publikacji konkretnych postów.

Co ważne, jedynie od wspomnianej wcześniej daty, uwidocznione będą nazwiska administratorów. Funkcja ta nie będzie działała wstecz i jedynie posty i komentarze opublikowane od 20 lutego, będą przypisywane do konkretnych nazwisk. Facebook już w zeszły piątek zaczął informować administratorów stron o zamiarze wiązania postów z nazwiskami administratorów.

  • Ciekawe jak to się będzie miało przy użyciu hootsuite :)
    Jednak ta zmiana na fb jest tylko dla adminów fpage i ma to swoje plusy jak i minusy.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail