X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Facebook będzie wiązał posty z nazwiskami prowadzących fan page

Facebook będzie wiązał posty z nazwiskami prowadzących fan page

Już niedługo Facebook wprowadzi kolejne udogodnienie dla administratorów. Będzie ono polegało na tym, że imiona i nazwiska osób prowadzących dany fan page będą wyświetlane zarówno pod udostępnionymi postami jak i komentarzami. Nowa funkcja ma się pojawić na panelach administratorów od 20 lutego, przy czym dane będą widoczne dla tych wszystkich osób, które pełnią role administratorów na stronie.

fb panel administratora

fot.: facebook.com

Jak to będzie wyglądać? Na przygotowanym do publikacji poście będzie wprowadzona na dole pod nazwą strony opcja „opublikowany przez…”. Jeżeli chodzi o komentarze, będzie to wyglądało w podobny sposób, pod wypowiedzią osoby pojawi się opcja „Skomentowane przez…” Oprócz sprawdzenia kto i w jaki sposób zarządza stronami, będzie można również zobaczyć nazwiska przy planowaniu publikacji konkretnych postów.

Co ważne, jedynie od wspomnianej wcześniej daty, uwidocznione będą nazwiska administratorów. Funkcja ta nie będzie działała wstecz i jedynie posty i komentarze opublikowane od 20 lutego, będą przypisywane do konkretnych nazwisk. Facebook już w zeszły piątek zaczął informować administratorów stron o zamiarze wiązania postów z nazwiskami administratorów.

  • Ciekawe jak to się będzie miało przy użyciu hootsuite :)
    Jednak ta zmiana na fb jest tylko dla adminów fpage i ma to swoje plusy jak i minusy.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail