X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

First kiss czyli pocałuj nieznajomego

First kiss czyli pocałuj nieznajomego

Dwadzieścia obcych sobie osób, kamera i… pierwszy pocałunek. Taki był pomysł Tati Pilieva na krótki, ale poruszający filmik. Pierwsze spotkanie tych ludzi miało rozpocząć się pierwszym pocałunkiem. Jak sobie poradzili? Śmiech, zawstydzenie, namiętność, zakłopotanie.

36 milionów wzruszonych internautów

Intymny, czarno-biały filmik chwycił za internautów za serca. W ciągu 3 dni na YouTubie obejrzało go ponad 36 milionów osób i stał się także jednym z najczęściej udostępnianych linków na Facebooku.

Mniej wzruszająca prawda

Jak się okazuje viral jest… reklamą ubrań z jesiennej kolekcji firmy Wren z Los Anegeles. Tatia Pilieva to koleżanka ze szkoły średniej Melissy Coker – założycielki Wren. Trzy i półminutowy filmik to montaż całujących się par – młodych, starych, heteroseksualnych, gejów i lesbijek. Wśród nich możemy znaleźć profesjonalnych aktorów, modeli i muzyków.

Założycielka Wren zaznacza, że nie chciała, żeby filmik  wyglądał jak typowa reklama.
Jestem szczerze wzruszona tym, jaki „First Kiss” ma odzew – dodaje Coker – Chyba najpiękniejszymi słowami, jakie usłyszałam od osoby, która zobaczyła ten film, było, że „odnowił jej wiarę w miłość”. Aż zrobiło mi się ciepło na sercu.

źródło: youtube.com

źródło: youtube.com

źródło: youtube.com

źródło: youtube.com

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail