X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Skuteczne zarządzanie sytuacją kryzysową w nowych warunkach rynkowych

Skuteczne zarządzanie sytuacją kryzysową w nowych warunkach rynkowych

Główne założenia konferencji, która odbędzie się 3 i 4 czerwca w Warszawie, i docelowe obszary tematyczne to:

  • jak nie dopuszczać do zaistnienia sytuacji kryzysowej w firmie
  • jak opanować szybko i skutecznie „pożar”, gdy się pojawi
  • jak ustalać hierarchię komunikacji o zaistniałej sytuacji wewnątrz organizacji
  • jak formułować komunikat do klientów, partnerów, emisariuszy, społeczności (w tym wirtualnych)
  • jak wdrażać program naprawczy
  • jak zapewniać bezpieczeństwo i wdrażać politykę ochrony reputacji
  • jakie są najskuteczniejsze metody pracy PR-owca w realiach opartych na swobodzie wypowiedzi, które daje świat mediów społecznościowych

Swoją unikatową wiedzą podzielą się praktycy z firm i instytucji, m.in. Koleje Mazowieckie, Diageo, PLL LOT, Tesco, Legia Warszawa, na co dzień odpowiedzialni za kontakty z mediami, pełniący funkcje Dyrektorów ds. Komunikacji, Rzeczników Prasowych i PR Managerów.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

SOCIALPRESS jest patronem medialnym konferencji.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail