X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Facebook: nowy Menedżer Stron już dostępny

Facebook: nowy Menedżer Stron już dostępny

Zgodnie z komunikatem Facebooka, nowe wersje mobilnego Menedżera Stron na Androida i iOS przynoszą administratorom i moderatorom facebookowych profili przede wszystkim ułatwienia w dostępie do: narzędzi administratorskich, zakładek z aktywnościami użytkowników i statystykami oraz do pola aktywności. Z kolei zupełną nowością jest możliwość edycji postów w samej aplikacji, a także dostęp do informacji na temat tego, który administrator lub moderator opublikował posta lub komentarz. Poza tym odświeżono nieco wygląd Menedżera Stron.

Tak prezentuje się nowy Menedżer Stron na Androida:

fot. Facebook

fot. Facebook

A tak wersja przeznaczona na urządzenia z systeme iOS:

fot. Facebook

fot. Facebook

Serwis przekonuje, że tworząc nowe wersje uwzględnił wszystkie najważniejsze postulaty zgłaszane przez przedsiębiorców i agencje działające na Facebooku.

Obie wersje są już dostępne w Google Play i AppStore.

  • eee

    A windowsphone gdzie?!

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail