X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Startuje zBLOGowani.pl – wszystkie blogi w jednym miejscu

Startuje zBLOGowani.pl – wszystkie blogi w jednym miejscufot. zblogowani.pl/strona/jak-to-dziala

zBLOGowani mają za zadanie ułatwić czytelnikom blogów poruszanie się po dynamicznie rozrastającej się blogosferze, natomiast blogerom umożliwić dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

– Serwis jest całkowicie bezpłatny i dla blogerów, i dla czytelników. Treści pobierane są z blogów za pomocą ich kanałów RSS. Konieczne jest uprzednie zarejestrowanie blogera w serwisie i dodanie go. Nowe treści z blogów agregowane są w serwisie zBLOGowani już kilka minut po publikacji na blogu – wyjaśnia Anna Pytkowska, sales director w BLOGmedia.

W ciągu pierwszych dwóch tygodni działania serwisu zarejestrowało się w nim ponad 1000 blogów z 22 kategorii tematycznych takich jak: kulinaria, moda, uroda, parenting czy lifestyle. Właścicielem serwisu jest BLOGmedia – sieć reklamy na blogach. Serwis zBLOGowani rozszerzy ofertę reklamową sieci w zakresie emisji reklamy display, niestandardowych akcji z udziałem blogerów oraz wysyłki mailingów. Przygotowywany „panel akcji” umożliwi reklamodawcom organizację dedykowanych konkursów w ramach serwisu zBLOGowani, a dzięki temu tworzenie kampanii o szerokim zasięgu w wybranej kategorii blogów.

fot. mat. prasowe

fot. mat. prasowe

Możliwości zBLOGowanych

Logowanie zostało znacznie ułatwione i zgodnie ze współczesnymi standardami można je przeprowadzić z wykorzystaniem Facebooka lub konta na Google+. Użytkownicy mają możliwość spersonalizowania swoich profili na zBLOGowanych, mogą dodawać blogi do obserwowanych, dzięki czemu będą na bieżąco informowani o nowościach na ulubionych blogach i vlogach. Mogą również przeglądać kategorie blogów i samodzielnie odkrywać interesujące treści. Wreszcie serwis umożliwia także grupowanie najciekawszych wpisów i tworzenie z nich własnych katalogów. Standardowo serwis posiada też system powiadomień, który poinformuje nas o nowych postach.

  • Szkoda, że wymuszają na blogerach wstawienie banneru (z dofollow w linku) informując, że jest on niezbędny do pobierania informacji o wpisach z ich blogów (a to nie prawda, bo wpisy pobiera się przecież przez kanał rss).

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail