X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

YouTube: Donatan i Cleo ciągle „w gazie”

YouTube: Donatan i Cleo ciągle „w gazie”Fot.: Rego - d4u.hu/CC/Flickr.com

Majowe YouTube Trends przynoszą kolejną nową kategorię (Sport) oraz nowe kryterium analizy (Interactivity Index). Jak wynika z danych zaprezentowanych przez Sotrender, w minionym miesiącu na każdy kanał przypadało statystycznie 12 nowych filmików, z których każdy wygenerował średnio 19 tys. wyświetleń. Lepsze statystyki osiągały filmy publikowane w weekendy (statystycznie ponad 21 tys. wyświetleń) niż te udostępniane w dni robocze (niespełna 14 tys.).

Magia Eurowizji trwa nadal

O kontynuacji dobrej passy mogą mówić Donatan i Cleo, co łatwo wytłumaczyć ich udziałem w odbywającym się w ubiegłym miesiącu w Kopenhadze finale Konkursu Piosenki Eurowizji. Nasi reprezentanci zajęli w nim 14. miejsce, a wielu widzom zapadło w pamięć mogące wzbudzać pewne kontrowersje show polskich muzyków. Jeśli chodzi o YouTube, udostępniony na kanale wytwórni Urban Rec. teledysk do utworu „Slavica” w ciągu zaledwie kilkunastu majowych dni wyświetlono blisko 6 mln razy! Dzięki swojej popularności zebrał również najwięcej ocen – zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych.

Kolejne miejsca zajęły skecz kabaretu Ani Mru Mru oraz filmik opublikowany na kanale AbstrachujeTV.

Zważywszy na ogromną popularność teledysku „Slavica”, nie dziwi fakt, iż kanał Urban Rec. mógł się w maju pochwalić największą łączną liczbą wyświetleń wszystkich filmików opublikowanych na tym kanale (13,2 mln). Resztę stawki wyprzedził o blisko 5 mln.

fot. Sotrender

fot. Sotrender

Legia ma najpopularniejszy kanał, a KSW najchętniej oglądany

Jeśli chodzi o nową kategorię, tj. kanały sportowe, najwięcej subskrybentów zgromadził jak dotąd oficjalny kanał Legii Warszawa. Na kolejnych miejscach uplasowały się kanały IDOSK8.COM oraz KSW. Kanały Legii i KSW znalazły się również w Top 3 pod względem łącznej liczby wyświetleń filmików. Ponadto na kanale KSW opublikowano najpopularniejszy majowy filmik w kategorii „Sport”.

fot. Sotrender

fot. Sotrender

Na blogu Sotrender można zapoznać się z krótkim podsumowaniem, a pełne majowe YouTube Trends dostępne tutaj.

  • Lui

    i teraz Donatan poleci na jednym bicie do końca sezonu, a potem zniknie jak większość :)

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail