X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Forum Inbound Marketing – marketing przyszłości

Forum Inbound Marketing  – marketing przyszłościfot. mat. prasowy

Podczas konferencji zaproszeni goście przedstawią najlepsze praktyki dotyczące tworzenia contentu marketingowego, generowania leadów sprzedażowych, wykorzystania różnych kanałów kontaktu z klientem oraz pomiaru efektywności zastosowanych rozwiązań. Prelegentami będą osoby z międzynarodowym doświadczeniem – m.in Konrad Mokrzanski (IBM Polska), Anna Telakowiec (Bonduelle), Maciej Tesławski (Marketing Communication Academy). Poruszą trudne tematy, ale i zaprezentują sprawdzone rozwiązania.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję wysłuchać prelekcji plenarnej, wystąpień podzielonych na ciekawe ścieżki tematyczne oraz zdobyć wiedzę biorąc udział w specjalnie przygotowanych warsztatach.

Kluczowe zagadnienia:

  • jak stosować content marketing?
  • skuteczne pozycjonowanie/optymalizacja treści w wyszukiwarkach internetowych,
  • wdrażanie inbound marketingu w przedsiębiorstwie
  • kanały docierania do klienta: rola mediów społecznościowych, siła bloga, możliwości kanału video,
  • wykorzystanie strategii inboundu w sprzedaży i generowanie leadów,
  • big data vs. huge data – wykorzystanie danych

Wydarzenie skierowane jest do osób odpowiedzialnych za kampanie marketingowe: dyrektorów, managerów, kadry zarządzającej.
Forum Inbound Marketing odbędzie się w dniach 15-16 września 2014

Organizatorem forum jest Nowoczesna Firma S.A., więcej informacji na temat wydarzenia TUTAJ.

SOCIALPRESS jest patronem medialnym Forum Inbound Marketing.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail