X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Katowicka gastronomia na Instagramie – najlepsze profile

Katowicka gastronomia na Instagramie – najlepsze profilefot. © Foxy_A - bank zdjęć Fotolia.com

Na przykładzie Krakowa, Trójmiasta, Wrocławia, Warszawy i Poznania pokazaliśmy jak sobie radzą z tym zadaniem. Dziś, na koniec naszej serii, wybierzemy się jeszcze do Katowic.

Bar a Boo

Na zdjęciach goszczą przede wszystkim włoskie przysmaki – pizze i makarony. Prócz tego koktajle, napoje, desery i oczywiście informacje o nowościach w karcie i ofertach. Bardzo ciekawym zabiegiem stosowanym na tym profilu jest także wykorzystanie zdjęć, które klienci będąc w lokalu zamieścili na sowich kontach na Instagramie. Każdy z nich został oznaczony na zdjęciu, zaś w opisie znajdują się podziękowania za wizytę i miłe pytania o wrażenia z niej.

Zobacz profil: instagram.com/baraboo_pl

https://instagram.com/

https://instagram.com/

Bahnhof

Ten profil to małe królestwo Burgera. Na zdjęciach zobaczyć można jego najróżniejsze formy i kompozycje. Znajdzie się także coś kolorowego i smacznie wyglądającego do picia. Pojawiają się oczywiście informacje o godzinach otwarcia, promocjach i nowościach w menu. A to wszystko przeplatane jest zdjęciami samego wnętrza i przede wszystkim uśmiechniętych klinetów.

Zobacz profil: instagram.com/bahnhof_katowice

https://instagram.com/

https://instagram.com/

Kafej

Kafej gości na Instagramie stosunkowo od niedawna, ale już zachwyca kolorami najróżniejszych śniadań i deserów. Nie może oczywiście zabraknąć samej kawy, a także zdjęć przedstawiających proces jej parzenia. Pojawiają się też uśmiechnięte twarze personelu oraz zadowoleni klienci – mali, duzi, ale też czworonożni. A to wszystko na wesoło i regularnie.

Zobacz profil: instagram.com/kafej_chorzowska

https://instagram.com/

https://instagram.com/

Lokal bakery

Pieczywo w każdej możliwej postaci, bardzo klimatycznie i elegancko zaprezentowane na zdjęciach. Ale można też wejść do samej kuchni i podpatrzeć zarówno na zdjęciach, jak i na krótkich filmikach jak się je wypieka. Plusem jest też to, że często humorystyczne wpisy pojawiają się regularnie i w różnych językach.

Zobacz profil: instagram.com/lokal_bakery

https://instagram.com/

https://instagram.com/

Bellmer Cafe

Ten profil powstał dopiero w lutym tego roku, ale zapowiada się całkiem obiecująco. Dobrej jakości zdjęcia smakołyków i klimatycznego wnętrza i dokładnie opisy, będące jednocześnie bardzo miłymy zaproszeniami do odwiedzenia lokalu, na pewno przypadną klinetom do gustu.

Zobacz profil: instagram.com/bellmer.cafe

https://instagram.com/

https://instagram.com/

 

Katowcie są już naszym ostatnim przystankiem w naszej Instagramowej wyprawie. Mamy nadzieję, że cała seria przypadła Wam do gustuszkolenie content marketing B2B Warszawa

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail