X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Podsumowanie II BIG DATA: Think Big CEE Congress

Podsumowanie II BIG DATA: Think Big CEE Congress

Konferencję rozpoczęła prezentacja wprowadzająca do panelu w wykonaniu Dariusza Piotrowskiego, Członka Zarządu, Microsoft Polska. Po niej nastąpiło wystąpienie Gościa Honorowego, którym był Dominik Dommick, CMO, PAYBACK Polska. Podczas sesji otwierającej omówiono strategiczne kwestie związane z wykorzystaniem oraz tkwiący w Big Data potencjał. Głos w panelu zabrali m.in.: Dominik Dommick, CMO, PAYBACK, Artur Waliszewski, Regional Business Director CEE, Google Maciej Maciejowski, Członek Zarządu ds. Rozwoju Biznesu, TVN, , Jean-Marc Balquet, Director of Customer Analytics for Orange Marketing Group. Kolejny blok tematyczny dotyczył łączenia danych z dwóch światów: online i offline, międzysektorowej integracji danych oraz nowych sposobów ich wizualizacji. Podczas pierwszego dnia konferencji omówiono również prawne aspekty bezpieczeństwa danych. Głos w dyskusji zabrali m.in. Piotr Kwiatkowski, Prezes Zarządu TNS Polska, Xawery Konarski, Adwokat i Starszy Partner w Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy, Katarzyna Szymielewicz, Prezeska Fundacji Panoptykon.

Zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji była Wielka Gala BIG DATA, podczas której wręczone zostały najważniejsze nagrody w branży za osiągnięcia dokonane w 2014 roku.

Drugi dzień rozpoczął blok tematyczny dotyczący bezpiecznego zarządzania danymi od strony technologicznej. Kolejny panel poświęcono budowaniu zespołów odpowiedzialnych za Big Data w organizacji, gdzie prelegenci wypowiedzieli się na temat m.in. budowania zarządzania zespołami, informacją strukturalną, etc. Konferencję zakończyła dyskusja na temat Big Data w sektorze publicznym. W panelach głos zabrali m.in. Tomasz Misiak, Prezydent Rady Nadzorczej Work Service, Michał Pieprzny, Dyrektor Zarządzający PAYBACK/emnos oraz Dariusz Piekarski, Dyrektor Zarządzający SARE.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną fotorelacją z kongresu jak też zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2015r., w Hotelu Westin w Warszawie.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail