X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Instant Articles – od teraz szybsze i prostsze publikowanie artykułów na Facebooku

Instant Articles – od teraz szybsze i prostsze publikowanie artykułów na Facebookuhttp://media.fb.com/

Czym jest Instant Articles?

Instant Articles to zaprezentowana przez Facebooka aplikacja, która dedykowana jest wydawcom. Z racji tego, że postęp i rozpowszechnienie urządzeń mobilnych zrewolucjonizowało świat, ludzie z teamu Zuckerberga postanowili zwiększyć swoje działania w tym właśnie zakresie. Obliczono, że załadowanie i udostępnienie artykułu prasowego na urządzeniach mobilnych trwa średnio aż 8 sekund. Aby przyspieszyć ten proces, powstała funkcja Instant Articles, dzięki której publikacja artykułu odbywa się  w aż dziesięciokrotnie szybszym czasie!

http://media.fb.com/

http://media.fb.com/

Kontrola w rękach wydawców

Wydawcy publikujący treści za pomocą Instant Articles, mają pełną kontrolę nad udostępnionymi artykułami nie tylko poprzez dostęp do profesjonalnych narzędzi analitycznych, ale również możliwość sprzedaży reklam widocznych przy artykułach.Każdy, kto zdecyduje się na publikację danego materiału może dodać do treści interaktywne elementy, klipy audio i wideo, mapy czy zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Ponadto wydawcy otrzymują prawo do komentowania danych fragmentów tekstu, dzięki czemu udostępnione artykuły mogą być o wiele ciekawsze i głębsze.

http://media.fb.com/

http://media.fb.com/

Współpraca

Pierwszymi partnerami Facebooka i aplikacji Instant Articles zostali The New York Times, National Geographic, BuzzFeed, NBC, The Atlantic, The Guardian, BBC, Spiegel, a także Bild. W początkowej fazie funkcjonowania najnowszego narzędzia wypuszczonego spod skrzydeł Facebooka, będzie ono dostępne tylko dla użytkowników systemu iOs, przez co fani Androida i Windowsa muszą obejść się smakiem. Przynajmniej na jakiś czas, bo miejmy nadzieję, że Instant Articles rozszerzy swoje działania o urządzenia z oprogramowaniem innym niż iOs. Co myślicie o najnowszym pomyśle Facebooka?

http://media.fb.com/

http://media.fb.com/

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail