X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Restauracja przygotowała talerze, dzięki którym zdjęcia jedzenia na Instagramie zawsze są piękne!

Restauracja przygotowała talerze, dzięki którym zdjęcia jedzenia na Instagramie zawsze są piękne!

Ciepły obiad kontra Gorąca fotka

Nie ulega wątpliwości, że obiad, deser czy jakikolwiek inny posiłek nie tylko powinien smakować, ale i wyglądać. Zwłaszcza na zdjęciu i koniecznie z podpisem #pornfood #instagood etc. Atrakcyjne potrawy zalały Instagram, a coraz to nowsze hasztagi zaskakują kreatywnością. Mozna odnieść wrażenie, że trochę przestało nas interesować to co jemy, ale jak to wygląda. Nie ma się co dziwić, restauracje prześcigają się w pomysłach na ciekawe sposoby podania potraw, a my, goście, oczekujemy czegoś zaskakującego. Żeby jednak jedzenie odzwierciedlało swój smak i rzeczywisty wygląd na zdjęciu, fotografia musi być perfekcyjna, a telefon ustawiony pod dobrym kątem i światłem. Niestety, nie każdy z nas urodził się profesjonalnym fotografem i nie każdy z nas potrafi zrobić zachwycające zdjęcia, które zbiorą lawinę Instagramowych serduszek.

Kreatywność w Tel Avivie…

Na całe szczęście pewna restauracja postanowiła zaprojektować talerze kompatybilne z naszymi telefonami, ułatwiające zrobienie zdjęcia idealnego do podzielenia się nim ze znajomymi w sieci. Restauracja Catit w Tel Avivie postanowiła iść z duchem czasu i zaprojektowała talerze, które okażą się idealnym rozwiązaniem dla młodych i nowoczesnych konsumentów, którzy cenią sobie nie tylko unowocześnienia, ale i funkcjonalność produktu.

לפרטים והרשמה היכנסו עכשיו  http://foodography.co.il/ #wine #winery #Carmel  #fdgr

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika carmel winery (@carmelwinery)

Jak to działa?

Rodzajów talerzy jest kilka, każdy ma swój własny i unikalny wygląd, ale wszystkie modele łączy to, że specjalnie ulokowane w nich miejsca na postawienie telefonu zapewniają zrobienie idealnego zdjęcia. Bez zbędnego tracenia czasu, bez nerwów, za to z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku, który o dziwo, staje się poniekąd dobrem luksusowym.

Foodography #Wine #catit #winery #Carmel #fdgr Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika carmel winery (@carmelwinery)

Foodography  http://foodography.co.il/ #Wine #catit # #winery #Carmel  #fdgr Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika carmel winery (@carmelwinery)

לפרטים והרשמה היכנסו עכשיו  http://foodography.co.il/ #wine #winery #Carmel  #fdgr

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika carmel winery (@carmelwinery)

Foodography #carmelwinery #wine #winery #Carmel #fdgr

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika carmel winery (@carmelwinery)

Wydawać by się mogło, że jesteśmy skazani na jedzenie zimnych posiłków, jednak na nasze szczęście pomysłowość i kreatywność ludzi nie ma granic. Jeśli więc będziecie kiedyś w Tel Avivie, udajcie się do restauracji Catit i sprawdźcie działania ich produktu! Na razie pozotaje nam czekać do momentu, kiedy spotkamy tego typu produkty w wielkich supermarketach. Ewentualnie można po prostu zjeść posiłek bez konieczności robienia fotki, ale to chyba ostateczna i najmniej prawdopodobna opcja do wyobrażenia!

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail