X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Konto na Messengerze bez zakładania profilu na Facebooku

Konto na Messengerze bez zakładania profilu na Facebookufot. Flickr/CC/Karlis Dambrans

Facebook udostępnił nowy sposób rejestracji w Messengerze. Teraz wszystkie funkcje, takie jak przesyłanie zdjęć, filmów lub naklejek, rozmowy grupowe, a także połączenia głosowe oraz wideo, są dostępne dla każdego posiadacza numeru telefonu komórkowego bez konieczności posiadania konta na Facebooku. Nowy sposób rejestracji jest aktualnie dostępny dla ludzi na całym świecie.

Aby rozpocząć korzystanie z komunikatora bez konta na Facebooku, na ekranie powitalnym Messengera należy wybrać opcję „Nie jesteś na Facebooku?”. To nowy przycisk, który został dodany kilka dni temu. Umożliwia on użytkownikowi utworzenie konta do korzystania tylko z Messengera bez zakładania oficjalnego profilu na portalu Facebook. W czasie rejestracji zostaniemy poproszeni o podanie imienia i nazwiska, numeru telefonu komórkowego oraz zdjęcia.
Messenger Sign Up Android

Messenger Sign Up iOS

fot. mat. prasowe

Globalny komunikator

Według zapewnień Facebooka wprowadzone zmiany są wyrazem dążeń spółki do stworzenia najlepszego komunikatora, który znacząco ułatwi i uprzyjemni komunikację między ludźmi. Facebook Messenger ma też pozwalać jego użytkownikom na szybkie dzielenie się emocjami i wyrażanie swoich uczuć także w formie audiowizualnej. Początkowo umożliwiono otwarcie konta na Messengerze bez posiadania profilu na Facebooku tylko w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Peru i Wenezueli, ale obecnie wszyscy użytkownicy aplikacji mogą to zrobić.

Aplikacja Facebooka jest dziś jednym z czołowych i największych komunikatorów na świecie. Według danych z czerwca bieżącego roku Messenger ma już 700 milinów użytkowników, a w kategorii komunikatorów wyprzedza go tylko WhatsApp z ilością 800 milinów użytkowników. Co warto dodać, WhatsApp także należy do giganta internetowego odpowiedzialnego za Messengera, tyle że został przez niego zakupiony w lutym ubiegłego roku, o czym informowaliśmy tutaj.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail