X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Oglądaj wydarzenia sportowe na Facebooku w czasie rzeczywistym!

Oglądaj wydarzenia sportowe na Facebooku w czasie rzeczywistym!fot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Dedykowane miejsce do przeżywania wydarzeń sportowych w czasie rzeczywistym zawitało na Facebooku wczoraj. Sports Stadium, to najnowsza funkcja platformy, w pełni poświęcona tylko i wyłącznie dziedzinie sportu. Jak zapewniają twórcy,  było to konieczne, a oprócz przeżywania meczu piłkarskiego ze znajomymi, nawet jeśli dzieli nas spora odległość, zyskamy dużo więcej.

Cały content skorelowany ze sportem, będzie teraz widoczny w jednym miejscu, a pojawiać się będzie chronologicznie. Dzięki temu, będziemy mogli zobaczyć posty naszych przyjaciół powiązane z konkretnym wydarzeniem, posty i komentarze ekspertów, wyniki na żywo, statystyki, a także informacje o spotkaniach oraz który kanał zamierza dany event transmitować.

źródło: newsroom.fb.com/

źródło: newsroom.fb.com/

Każdą grę można śledzić na żywo, a także komentować oraz udostępniać. Można również szybko dołączyć do dyskusji, dzięki czemu usługa daje szansę wypowiedzenia się i przeżywania transmisji jeszcze intensywniej.

Jak mówią pomysłodawcy Sports Stadium, jest to miejsce łączące ludzi na całym świecie. Produkt zdecydowanie ułatwia oglądanie spotkań sportowych z każdej lokalizacji, w której mamy dostęp do internetu. Ponadto, angażuje i, no cóż, ponoć naprawdę wciąga. Póki co, usługa dostępna jest tylko w Stanach Zjednoczonych, ale w ciągu kilku kolejnych tygodni ma być rozszerzona na kolejne kraje,  tym również i nasz.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail