X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Instagram – wyświetlenia ważniejsze od serduszek

Instagram – wyświetlenia ważniejsze od serduszekfot. bank zdjęć shutterstock.com
http://blog.business.instagram.com

http://blog.business.instagram.com

Instagram ogłosił, że w przeciągu kilku najbliższych tygodni, użytkownicy udostępniający filmy oraz marki udostępniające reklamy w formie wideo, zamiast liczby polubień będą widzieli, ile razy ich nagranie zostało wyświetlone. Przy czym, aby jedno wyświetlenie liczyło się do statystyk, musi ono trwać co najmniej 3 sekundy. Co ciekawe niedawno przeprowadzone badanie wykazało, że prawie połowa (47%) treści, dostarczona jest widzom już w pierwszych trzech sekundach nagrania.

Instagram wierzy, że liczba wyświetleń filmu i reklamy, jest ważniejszą informacją dla udostępniającego niż liczba polubień. Dlatego też „lajki” będą wyświetlane z innym oknie, dopiero po kliknięciu na statystykę wyświetleń.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail