X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Walentynki na PornHubie – tego dnia internauci szukali innych treści…

Walentynki na PornHubie – tego dnia internauci szukali innych treści…fot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Według statystyk serwisu PornHub, 14 luty to dzień, w którym zupełnie inaczej wygląda wyszukiwanie treści i katalog najpopularniejszych kategorii. W zeszłym roku, wzrost wyszukiwań zawierających słowo “walentynka” wyniósł aż 3857% w porównaniu do wyszukiwań w pozostałe dni, choć trzeba przyznać, że na co dzień takie wyszukiwania są dosyć rzadkie. Prawdziwe trendy można zaobserwować, zaglądając do bardziej szczegółowych danych (podzielonych na płeć i kategorię filmów).

walentynki-pornhub0

I tak, kobiety wyszukują treści opisanych przez słowa: “zmysłowe”, “romans”, “namiętny” (wzrosty ok. 200%). Natomiast mężczyźni wolą wyszukiwania według słów: “kochać”, “uwodzić” (wzrosty ponad 150%). Niewykluczone, że jest to sposób na znalezienie nowych sposobów na zadowolenie swoich partnerek. A i one nie pozostają w tyle, na co może wskazywać prawie 130% wzrost odwiedzin w kategorii Handjob. Zmiany dotyczą także godzin odwiedzin serwisu. Najpopularniejsza jest północ-to tam widać największy wzrost.

walentynki-pornhub2

PornHub zbadało walentynkowe odwiedziny również pod kątem wieku użytkowników. Spadki odnotowują wszystkie grupy wiekowe, oprócz… 65+. Tam zaobserwowano wzrost o 3 punkty procentowe.

walentynki-pornhub1

Oczywiście, badanie dotyczy ruchu odnotowanego na terenie USA i Wielkiej Brytanii, co uwiarygodnia podane wyniki (może warto podobne przeprowadzić na polskim przykładzie?). Z pewnością, badania z tegorocznych Walentynek będą wyglądać podobnie. Swoją drogą, ciekawe czy te dane mają jakiś związek z ilością sprzedawanych słodyczy, biletów do kina i zwiększonej ilości narodzin w listopadzie… A jeśli… a jeśli na te wyniki “nie zapracowują” pary…?

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail