X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Facebook otworzył biuro w Warszawie

Facebook otworzył biuro w Warszawiefot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Przestrzenie warszawskiego biurowca Rondo 1 od poniedziałku służą zespołowi Facebooka. Nowo otwarte biuro będzie obsługiwać 26 państw z Europy.

Informację o nowym biurze podał Puls Biznesu. Przytoczył on również wypowiedź Roberta Bednarskiego, w której dyrektor Facebooka na Europę Środkowo-Wschodnią, podkreśla, że nowe biuro daje większe możliwości lokalnym firmom, które wykorzystują Facebooka w swoich działaniach marketingowych. Facebook chce im pomóc rozwijać się i rosnąć globalnie.

Jak podał portal Computer Word zdaniem Roberta Bednarskiego, Mark Zuckerberg wybrał Polskę ponieważ “jest ona motorem zmian i rozwoju w regionie”. Na profilu Martina Ott, pojawił się wpis, w którym między innymi zamieścił on zdjęcia nowej siedziby.

www.facebook.com Martin Ott

www.facebook.com Martin Ott

www.facebook.com Martin Ott

www.facebook.com Martin Ott

www.facebook.com Martin Ott

www.facebook.com Martin Ott

www.facebook.com Martin Ott

www.facebook.com Martin Ott

Jak podaje Facebook, firmom będą oferowane różne narzędzia do celów marketingowych, z naciskiem na formaty mobilne. “Facebook jest i będzie firmą mobilną – w grudniu 2015 r. 1,44 miliarda ludzi wchodziło na Facebooka z urządzeń mobilnych, a reklama mobilna to już ok. 80 proc. przychodu reklamowego firmy” – powiedział Robert Bednarski na łamach Pulsu Biznesu. W swojej wypowiedzi zwrócił on również uwagę, że w związku z tym koncern chce dać użytkownikom narzędzia do wykorzystania tego trendu. W najbliższej przyszłości najwięcej uwagi poświęcać nowemu formatowi reklam – Canvas. W testowaniu nowego formatu reklam brało udział między innymi Allegro, które przygotowało bożonarodzeniową kampanię.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail