X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Wiedza o e-commerce i digital business w jednym miejscu

Wiedza o e-commerce i digital business w jednym miejscufot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


„Digital business i E-commerce. Strategia, realizacja, praktyka” to źródło odpowiedzi na wszystkie trudne pytania dotyczące e-biznesu. Książka, będąca światowym bestsellerem zawiera najbardziej aktualne i kompleksowe wprowadzenie do teorii i praktyki e-biznesu. Dave Chaffey, autorytet w dziedzinie biznesu cyfrowego i e-commerce, łącząc podstawy akademickie z praktyką zawodową, odkrywa przed czytelnikiem tajniki digital business, opisując różne strategie, marketing cyfrowy czy zarządzanie łańcuchem dostaw.

Głównym celem książki jest wprowadzenie obecnych i przyszłych menadżerów w wiedzę i umiejętności praktyczne pomocne w prowadzeniu firm w stronę biznesu cyfrowego.

Publikacja zawiera także:

*ustrukturyzowane podejście do przeglądu, planowania i wdrażania nowoczesnych strategii e-commerce w organizacjach każdego typu,

*wyjaśnienie najnowszych technik stosowanych w marketingu cyfrowym, np. SEM, content marketing i promocję w social media,

*rozszerzone możliwości kreacji nowych zintegrowanych treści na urządzenia mobilne i stacjonarne,

*case studies i wywiady, które pokazują, jak dzięki skutecznej strategii firmy odniosły sukces.

Książka przeznaczona jest dla każdego, kto interesuje się lub zajmuje biznesem cyfrowym – od studentów po menedżerów. Dzięki „Digital business i E-commerce. Strategia, realizacja, praktyka” zrozumiesz zasady działania cyfrowych technologii i dowiesz się, jak je zastosować w swojej organizacji.

Książka dostępna jest na stronie http://ksiegarnia.pwn.pl/Digital-Business-i-E-Commerce-Management,298353324,p.html

Dave Chaffey  – współzałożyciel strony SmartInsights.com, konsultant, trener i wykładowca z zakresu e-marketingu w Cranfield School of Management, University of Derby i Manchester Metropolitan University.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail